NápadFarbená ružička (videonávod)DecoupageDrevené srdiečko na vchodové dvere (videonávod)ŠitieVeselá barla (videonávod)ŠitieRecyklovaná predlžovačka - extendor - na detské body (fotonávod)LepenieAko si vyrobiť samozavlažovací kvetináč (videonávod)ModelovanieDekoračný stromček (fotonávod)LepeniePestré veľkonočné vajíčkaLepenieVeľkonočný veniec z vyfúknutých vajíčokLepenieHrnčeková kytička (fotonávod)SkloJarná dekorácia v skleLepenieVeľkonočné vtáčiky (videonávod)LepenieVeľkonočná fľaša (videonávod)LepenieVeľkonočný venček (videonávod)LepenieVenček z veľkonočných vajíčok (videonávod)ŠitieVeľkonočné vajíčka z dekoračnej gumy (fotonávod)TextilVoskové obrúsky (fotonávod)Lepenie4 návody na veľkonočné vajíčka (videonávod)LepenieRozkvitnutý veľkonočný veniec (videonávod)VlnaMakramé kvetináč (videonávod)SkloVáza z mrkvy (videonávod)RecykláciaVenček zo štipcov (videonávod)ŠitieZáves zo srdiečok (videonávod)PletenieHáčkované papuče (fotonávod)PapierZakoreňovanie priesad (fotonávod)LepenieDekoratívne veľkonočné vajíčko (videonávod)LepenieVenčekMaľovanieFolklórne tenisky (videonávod)ModelovaniePokladnička pre vnúčika zo samotvrdnúcej hmoty (fotonávod)GrafikaOriginálne menovky na oslavu (videonávod)LepenieValentínska váza (videonávod)LepenieValentínska dekorácia (videonávod)LepenieValentínska ikebana (videonávod)LepenieValentínske srdiečka (videonávod)MaľovanieValentínske poháre a svietnik (videonávod)ŠitieDoplnky na ples: Náramok, topánky a kabelka (videonávod)Nové komentáre (k nápadom):

domi454, 17. mája 2019 22:21 k nápadu Voskové obrúsky (fotonávod)
Ďakujem, ja som si veľmi obľúbila tieto obrúsky, stále ich používam.


zolik, 8. mája 2019 20:46 k nápadu Recyklovaná predlžovačka - extendor - na detské body (fotonávod)
Tvoj napad urcite ocenia mamicky, ktore ako aj ja, uz v casoch Pampers som aspon na noc balila deti do Postuliek s dvoma latkovymi plienkami. Vyborna vychytavka a so sitim si starost nerob, ved je to len na niekolko tyzdnov a mozes nastavovat opät.


haji, 8. mája 2019 20:31 k nápadu Recyklovaná predlžovačka - extendor - na detské body (fotonávod)
I mně se nápad líbí, dobré řešení!


haji, 8. mája 2019 20:30 k nápadu Ako si vyrobiť samozavlažovací kvetináč (videonávod)
Zajímavý nápad!


123, 8. mája 2019 20:15 k nápadu Recyklovaná predlžovačka - extendor - na detské body (fotonávod)
nemáme v okruhu malé dieťa, ale ten nápad je šikovný...


kukulienka71, 4. mája 2019 13:18 k nápadu Voskové obrúsky (fotonávod)
takéto nápady si veľmi cením, veru si výhru zaslúžiš. Eco spôsob na každodenné využitie, minie sa menej umelín, šetríme prírodu.


evusik, 4. mája 2019 8:41 k nápadu Voskové obrúsky (fotonávod)
Tak na toto sa chystám už asi mesiac, plátno aj vosk mám len sa do toho pustiť. Výborný nápad a krásny fotopostup. Gratulujem k zaslúženej výhre :-)))


kucharocka123, 27. apríla 2019 21:45 k nápadu Dekoračný stromček (fotonávod)
Ďakujem krásne za pochvalu, haji.


haji, 27. apríla 2019 21:25 k nápadu Dekoračný stromček (fotonávod)
Pěkný nápad! Máš velice šikovné ruce a bohatou tvořivost!


haji, 19. apríla 2019 8:34 k nápadu Veľkonočný veniec z vyfúknutých vajíčok
Pěkné!

Aktuálne súťaže

SÚŤAŽ: Aj v máji hľadáme najlepšie nápady
Poznáte super vychytávku do domácnosti, bytu, záhrady či na terasu?

TOP 5 nápadov (apríl 2019): Vyrobte si víťazné voskové obrúsky
Máte radi užitočné vychytávky. V apríli sa stal najobľúbenejším návod na výrobu praktických voskových obrúskov. V mesiaci veľkonočných sviatkov predbehol všetky dekoračné výtvory. I keď aj tie boli naozaj nádherné. Pozrite si 5 najlepších nápadov uverejnených v apríli na našej stránke Nápady.Pravda.sk.

TOP nápady (február 2019): Valentínske dekorácie predbehol darček pre vnúčika
Aj keď vo februári mali sviatok všetci zamilovaní, valentínske dekorácie nakoniec v našej súťaži na Nápady.Pravda.sk tromfol darček, ktorý vyrobila babka svojmu vnúčikovi.

Nápadová SÚŤAŽ na marec: Za najlepší nápad nákup v klenotníctve
Nedovoľte, aby zubaté marcové slniečko vo vás prebudilo jarnú únavu. Vymýšľajte, vyrábajte, tvorte a pochváľte sa svojím výtvorom na našej stránke Nápady.Pravda.sk. Autor najlepšieho marcového nápadu získa poukážku na nákup v klenotníctve!

SÚŤAŽ: Aj vo februári čakáme na vaše nápady, tipy či triky
Vyrobili ste deťom kostým alebo masku na maškarný?


 

Mohlo by vás zaujímať na Pravda.sk: