NápadAvokádo z kôstkyNápadČistenie práčkyNápadŠúľance narýchlo (fotopostup)PapierPoriadok v receptových brožúrkach (fotopostup)LepenieĎalšie moje pokračovanie jesennej výzdobyKovSitá na sušenie húb a ovociaLepenieVeniec z makovičiekNápadMnoženie balkónových kvetov na ďalšiu jar (fotopostup)LepenieJesenná výzdobaŠitieOpravdu jednoduché šití (videopostup)NápadČistenie prsteňov pivomLepenieKvetinový náramok z drevenej špachtleŠitieRůže ze stuhy snadno a rychle (videopostup)LepenieKvetináč z vedierka (fotopostup)VyrezávanieSamozavlažovací kvetináč z PET fľaše (fotonávod)VyrezávanieSovia rodinka (fotopostup)NápadAby orchidea krásne kvitlaMaľovanieDrevené detské obrázkové náučné kocky (fotopostup)ŠitieLetní klobouk jednoduše (videopostup)LepenieZvieratká z roliek papieraRecykláciaLetní dekorace dveří (videopostup)NápadDomáce pílingy (fotopostup)LepenieKeď sa rozbije keramika... (fotopostup)ŠitiePohodlné a moderní letní kalhoty (videopostup)NápadMnoženie izbových rastlín - zamioculcasu (fotonávod)NápadLetný kahančekNápad8 nápadov na solárne lampy do záhrady (videopostup)RecykláciaOdkladací priestor na mikroténové sáčky (fotopostup)ŠitieTaburetka (fotonávod)ŠitieŽabka ušitá z vankúša (fotonávod)LepenieZdravá narodeninová kytica (fotopostup)HlinaSukulenty v záhradeŠitieKlobouček se širokou krempou (videopostup)NápadKeď detičky nechcú papať...PotlačPapierová technika (fotonávod)Nové komentáre (k nápadom):

janulka888, včera 22:44 k nápadu Podnos na tortu alebo zákusky
pozrite na kruhovy podnos z bridlice s originálnym vintage držadlom na bridlica.eu, je neuveritelny


dorisa, včera 13:09 k nápadu Poriadok v receptových brožúrkach (fotopostup)
Milá Eliška, ja som to urobila po x....rokoch, keď som mala plné zásuvky receptov..ďakujem za komentár


elisticka, 21. októbra 2017 15:11 k nápadu Poriadok v receptových brožúrkach (fotopostup)
super Vlasti tak to je dobry napad ...


evusik, 21. októbra 2017 7:49 k nápadu Háčkovaný vankúš (fotopostup)
@emeg ďakujem :) to už je dávno čo som toto robila, ak rada háčkuješ môžeš pozrieť aj sem » evkino.blogspot.sk/search?updated-max=2016-12-06T13:14:00-...


emeg, 20. októbra 2017 11:26 k nápadu Háčkovaný vankúš (fotopostup)
Nádhera! A taky výborná inspirace.


mitzy, 20. októbra 2017 8:21 k nápadu Avokádo z kôstky
@ancicka dakujem :)


ancicka, 19. októbra 2017 23:58 k nápadu Avokádo z kôstky
Ja sa tiež tešim zhociakej rastlinky ktorá mi vykličí.chválim tento pokus.


ancicka, 19. októbra 2017 23:54 k nápadu Čistenie práčky
Ja do každého prania pridávam za hrstku sody kryštalickej a nám tiež čistú.Soda rozpúšťa kameň.V testovacej relácii na RTVS bola na druhom mieste,pred ňu da dostal český výrobok podobnej kvality(nepamätám si názov) a také ako je Kalgon a podobné zaostali za nimi.
Utierky periem zvlášť naraz pri vysokej teplote a vtedy dávam 1/3 prášku a 2/3 sody mali by ste vidieť ako vodný kameň odchádza.Podobne to robém aj pri monterkách .Pračka mi slúži už 11 rokov bez opravy,čo pred tým mi pri rôzných prípravkoch vxdržala 7,5 roka.Dúfam,že ešte čo-to vydrží.


mitzy, 19. októbra 2017 15:22 k nápadu Čistenie práčky
Super rada, vyskúšam :)


1962, 11. októbra 2017 18:15 k nápadu Veniec z makovičiek
pekne..

Aktuálne súťaže

Zdieľajte svoj TOP nápad a vyhrajte
Jeseň pani bohatá, farbí stromy do zlata... Veríme, že o jesenné nápady u vás nebude núdza. Pochváľte sa s nimi na našej stránke Nápady.Pravda.sk a zasúťažte si o pekné knižky.

Najlepšie nápady mesiaca september 2017
Aj jeseň môže byť inšpiratívna! Presvedčili ste nás o tom svojimi nápadmi, ktoré ste v septembri pridali na našu stránku Nápady.Pravda.sk. Ktorý sa najviac páčil našim užívateľom?

Zasúťažte si s nami v jesennej súťaži o najlepší nápad
Jeseň prináša množstvo nových farieb, vôní, chutí. A istotne aj nápadov, s ktorými si spríjemňujeme naše bývanie, prácu v záhrade a v dome. Doplňte našu zbierku tipov a trikov na stránke Nápady.Pravda.sk a vyhrajte pekné ceny.

Najlepší nápad hľadáme aj v auguste
Ani horúce letné dni vám nebránia vylepšovať svoju domácnosť, skrášľovať záhradu či vytvárať pekné dekorácie?

Najlepšie nápady mesiaca júl 2017
Aj cez prázdniny pribúdajú na portál Nápady.Pravda.sk od vás vylepšenia, triky a tipy, pekné dekorácie. Tu je prehľad tých júlových:


 

Mohlo by vás zaujímať na Pravda.sk: