LepenieZvieratká z roliek papieraRecykláciaLetní dekorace dveří (videonávod)NápadDomáce pílingy (fotopostup)LepenieKeď sa rozbije keramika... (fotopostup)ŠitiePohodlné a moderní letní kalhoty (videonávod)NápadMnoženie izbových rastlín - zamioculcasu (fotonávod)NápadLetný kahančekNápad8 nápadov na solárne lampy do záhradyRecykláciaOdkladací priestor na mikroténové sáčky (fotopostup)ŠitieTaburetka (fotonávod)ŠitieŽabka ušitá z vankúša (fotonávod)LepenieZdravá narodeninová kytica (fotopostup)HlinaSukulenty v záhradeŠitieKlobouček se širokou krempou (videonávod)NápadKeď detičky nechcú papať...PotlačPapierová technika (fotonávod)ŠitieSliepočky k veľkonočnej výzdobeNápadVeľkonočná dekoráciaLepenieVeľkonočná dekorácia (fotopostup)LepenieVeľkonočné vajíčko (fotopostup)ŠitieIhelnička (fotopostup)LepenieVelikonoční dekorace na poslední chvíli (videopostup)ŠitieVelikonoční pytlík pro malé koledníky (videopostup)MaľovanieZábavné zdobenie veľkonočných vajíčok (videopostup)ŠitieJednoduchá květinová brož (videopostup)ŠitieModerní balónová sukně snadno a rychle (videopostup)NápadAko podať mačke tabletkuLepenieVeľkonočná dekorácia (fotopostup)VlnaPlienkové torty pre inšpiráciuHáčkovanieVianočná dečka (fotopostup)NápadAko dopestovať paradajkové planty (fotonávod)HáčkovanieHáčkovaná dečka (fotopostup)PleteniePončo pro nepletařky snadno a rychle (videopostup)HáčkovanieHáčkovaná deka na gauč alebo posteľ (fotonávod)LepenieJarní dekorace snadno a rychle (videopostup)Nové komentáre (k nápadom):

jack, dnes 19:11 k nápadu Zvieratká z roliek papiera
Waau.Peknučké.


katkasugar, dnes 16:22 k nápadu Zvieratká z roliek papiera
Pekne a vkusne, daju sa kupit aj take klipy a potom sa im daju hybat labky


olinecka, dnes 15:23 k nápadu Zvieratká z roliek papiera
@Mitzy , si šikovná.


mitzy, 22. júna 2017 11:05 k nápadu Domáce pílingy (fotopostup)
@Charllote ďakujem :) klikneš na "pridaj návod" a už ťa to usmerní a redakcia vždy ochotne pomôže cez mail keď je problém pridať foto alebo tak.


charllote, 22. júna 2017 9:14 k nápadu Domáce pílingy (fotopostup)
@redakcia ďakujem :)


redakcia, člen tímu tvoriaceho Nápady.Pravda.sk, 22. júna 2017 9:08 k nápadu Domáce pílingy (fotopostup)
@charllote , návody môžete pridať veľmi jednoducho, kliknite sem: » napady.pravda.sk/navody/pridaj-navod/...


charllote, 22. júna 2017 9:02 k nápadu Domáce pílingy (fotopostup)
Zdravím je to určite skvelý nápad :) vyskúšam a ešte sa chcem spýtať že ako tu pridávaš tieto návody? Povieš mi postup prosím? :) ďakujem máš skvelé nápady


marulko, 9. júna 2017 23:57 k nápadu Sukulenty v záhrade
"Prevrátil kvetináč" -- preto je možno lepšie použiť veľký kus rozbitého kvetináča. Vyzerá to efektne a zároveň predídete nedorozumeniu zo strany menej tvorivého okolia. :-


jedulh, 24. mája 2017 18:31 k nápadu Odkladací priestor na mikroténové sáčky (fotopostup)
dá sa to...............


ambeta, 24. mája 2017 18:16 k nápadu Sukulenty v záhrade
@dvorka-diki za komentár, len teraz som zbadala.
Experimentuj, a potom pošli fotku.

Aktuálne súťaže

Nešetrite s nápadmi! Štartuje júnová SÚŤAŽ o najlepší nápad
Ak máte nejaký dobrý trik, tip, fintu do domácnosti alebo záhrady, sem s nimi! Zverejnite ich na našej stránke Napady.Pravda.sk a automaticky sa tak zaradíte do našej každomesačnej súťaže o pekné ceny.

Sem s nápadmi! Májová súťaž o najlepší NÁPAD začína
Podeľte sa s ostatnými o svoje tipy, triky, nápady, či pracovné postupy a na stránke Napady.Pravda.sk vyhrajte praktické knihy.

SÚŤAŽ o najlepší nápad, návod či fotopostup v mesiaci apríl
Jar je skvelou príležitosťou na skrášlenie si svojich domovov a záhrad. Podeľte sa s nami o vaše jarné tipy a triky a vyhrajte pekné ceny.

Marcová súťaž o najlepší nápad, návod či fotopostup
Aj v marci pokračujeme v súťaži o najlepší nápad do bytu, domu či záhrady. Pridajte svoj nápad na našu stránku Nápady.Pravda.sk a vyhrajte pekné knižky.

Najlepšie nápady mesiaca február 2017
Aj vo februári ste na Nápady.Pravda.sk pridávali svoje nové kreatívne návody. Ktoré zaznamenali u našich užívateľov najväčší úspech?


 

Mohlo by vás zaujímať na Pravda.sk: