3 návody na zasnežené vianočné ozdoby (videonávod)

3 návody na zasnežené vianočné ozdoby (videonávod)
kreativnerukyKreativneruky, Bratislava, 15. novembra 2018 16:23Ďalšie jeho nápadyĎalšie jeho recepty

Na prírodný sneh si budeme musieť tento rok ešte počkať, ale zatiaľ môžeme použiť umelý sneh. :) Pripravila som 3 video návody na zasnežené vianočné ozdoby. Návody sú vhodné aj pre deti. Pri snehuliačikoch mi pomáhala moja 4-ročná dcérka.


Postup práce

Zasnežená vianočná guľa: Polystyrénovú guľu natrieme lepidlom a nalepíme umelý sneh. Napichneme do nej uško na zavesenie. Okolo uška prilepíme lepiacou pištoľou ihličie, škoricu, šišku, badián, umelé zamrznuté šípky prípadne iné sušené alebo umelé plody. Cez uško pretiahneme šnúrku na zavesenie a je hotovo!
3 návody na zasnežené vianočné ozdoby (videonávod) - obrázok 1

Zasnežení snehuliaci: Polystyrénové gule (väčšiu a menšiu) natrieme lepidlom a nalepíme umelý sneh. (Tie druhé ručičky sú mojej dcérky :) ) Z papierovej rolky vystrihneme krúžok, cez ktorý "preväzujeme" priadzu. Šnúrky zaviažeme a vznikne nám čiapočka s brmbolcom, ktorú navlečieme snehuliakovi. Lepiacou pištoľou nalepíme koráliky namiesto očí a gombíkov. Nos je vyrobený z pom pom guličky. Zavesíme na stromček a je hotovo!
3 návody na zasnežené vianočné ozdoby (videonávod) - obrázok 2

Zasnežený vianočný stromček: Polystyrénový kužeľ natrieme lepidlom a nalepíme umelý sneh. Lepiacou pištoľou nalepíme ihličie, vysušený pomaranč, nadekorujeme škoricu a ako hviezdičku na špic stromčeka som použila badián. Polystyrénový kvetináč obalíme jutovinou. Do stredu nalepíme stromček. Jutovinu priviažeme okolo konára a je hotovo!
3 návody na zasnežené vianočné ozdoby (videonávod) - obrázok 3

Prajem Vám príjemné vianočné tvorenie! Anna z tímu www.kreativneruky.skPáči sa ti tento návod?
Fejsbukni
Ohviezdičkuj, ako veľmi sa ti páči... Hlasovalo 6 ľudí (4,8 hviezdičiek)

Staňte sa fanúšikom nášho nového webu: 2 komentáre k návodu
  • kapucinka, 19. novembra 2018 o 20:27
    Nádherné nápady :) :) veľmi pekné a ešte k tomu na videu. Tí snehuliaci sú veľmi zlatí. V škole nám treba prichystať vianočné darčeky a ozdoby, tak sa teda inšpirujeme :) Krása....


  • haji, 19. novembra 2018 o 20:30
    Bílá letos frčí, pěkné vánoční ozdoby.Pridaj komentár:

Prihlás sa prezývkou z Varecha.sk alebo Nápady.Pravda.sk:Nemáš registráciu na Varecha.sk alebo Nápady.Pravda.sk? Registrácia

Každodenný
súhrn receptov »
Tento návod VytlačiťDaj na FacebookPošli mailomDo mobiluDo mobiluUpozorni admina
QRCode - ak máte v telefóne čítačku QR kódovNápad do mobilu:
Skrátená linka do SMS-ky alebo na nadiktovanie do telefónu:

Mohlo by vás zaujímať: