4 návody na vianočné ozdoby (videonávod)

4 návody na vianočné ozdoby (videonávod)
kreativnerukyKreativneruky, Bratislava, 20. novembra 2019 20:11Ďalšie jeho nápadyĎalšie jeho recepty

Jutové šnúrky, jutové stuhy alebo jutová látka – to všetko patrí medzi moje obľúbené materiály, z ktorých sa dajú vyrobiť krásne vianočné ozdoby.


Postup práce

VIANOČNÁ JUTOVÁ GUĽA Na polystyrénovú guľu nalepíme obojstrannú lepiacu pásku. Postupne začneme lepiť jutovú šnúrku. Niekedy si môžeme pomôcť lepiacou pištoľou. Napichneme očko na polystyrénové ozdoby. Lepiacou pištoľou nalepíme ihličie, rôzne sušené plody, bobule a mašľu. Cez očko pretiahneme šnúrku a môžeme zavesiť na stromček.

VIANOČNÝ JUTOVÝ KRÚŽOK Tento krát budeme obmotávať jutovou šnúrkou drevený krúžok. Lepiacou pištoľou nalepíme umelé ihličie, mašľu, červené bobule a drevené dekorácie alebo badián. Zavesíme a je hotovo.

VIANOČNÝ JUTOVÝ DARČEK Výroba tejto vianočnej ozdoby je naozaj veľmi rýchla. Guľu obalíme jutovou látkou a vytvoríme batôžtek. Lepiacou pištoľou prilepíme ihličie, bukvicu, bobule, drevené dekorácie. Do vnútra batôžka prilepíme šnúrku na zavesenie (to som žiaľ zabudla natočiť). Zavesíme na stromček a je hotovo.

VIANOČNÝ JUTOVÝ OBRÁZOK Rám otvoríme a vložíme do neho jutovinu, ktorú poriadne do rámu natiahneme. Nepotrebnú látku odstrihneme. Na vrecovinu prilepíme ihličie, sušený pomaranč, aníz alebo iné sušené ozdoby. Železnú skrutku zakryjeme s mašličkou a drevenou ozdobou. Zavesíme na stromček a je hotovo!Páči sa ti tento návod?
Fejsbukni
Ohviezdičkuj, ako veľmi sa ti páči... Hlasovali 4 ľudia (5,0 hviezdičiek)

Staňte sa fanúšikom nášho nového webu: 2 komentáre k návodu
  • tothka, 21. novembra 2019 o 09:36
    ozdoby sa mi páčia, len si v texte vymeň aníz za badyán


  • kreativneruky, 21. novembra 2019 o 14:31
    @tothka ďakujem za upozornenie. Pozrela som si to cez wikipediu a tam sa uvádza aj badián aj aníz. Tak som sama z toho zmetenáPridaj komentár:

Prihlás sa prezývkou z Varecha.sk alebo Nápady.Pravda.sk:Nemáš registráciu na Varecha.sk alebo Nápady.Pravda.sk? Registrácia

Každodenný
súhrn receptov »
Tento návod VytlačiťDaj na FacebookPošli mailomDo mobiluDo mobiluUpozorni admina
QRCode - ak máte v telefóne čítačku QR kódovNápad do mobilu:
Skrátená linka do SMS-ky alebo na nadiktovanie do telefónu:

Návod je v kategóriach:

Mohlo by vás zaujímať: