Drevené srdiečko na vchodové dvere (videonávod)

Drevené srdiečko na vchodové dvere (videonávod)

Inšpirujte sa návodom na drevené srdiečko, ktoré môžete umiestniť na vchodové dvere. Na drevo je použitá technika decoupage s ryžovým papierom a nápis je vytvorený špeciálnou fóliou.


Postup práce

Z ryžového papiera vystrihneme srdce a vrchný diel drevenej dekorácie. Drevené srdiečko natrieme lepidlom pre servítkovú techniku a nalepíme ryžový papier. Aj z vonkajšej strany pretrieme ryžový papier lepidlom. Necháme vyschnúť.

Vyschnuté drevené srdce natrieme bezfarebným lakom a znova necháme vyschnúť.

Ceruzou jemne naznačíme nápis, ktorý chceme na srdiečko. Ja som napísala DOMOV. Špeciálnym perom, ktoré je naplnené lepidlom nápis obkreslíme a necháme trocha vyschnúť, kým lepidlo nebude jemne lepkavé. Ak by sme použili fóliu hneď, lepidlo by sa pod fóliou roztieklo.

Nalepíme deco fóliu a poriadne prstom pritlačíme tam, kde sú napísané písmenka. Fóliu odstránime a ako vidíte vo videu, tak na lepidle zostala zlatá časť. Na pásiky som použila obojstrannú lepiacu pásku.

Srdiečko stačí už len zavesiť na dvere a je hotovo! Prajem vám príjemné tvorenie. Anna z tímu kreativneruky.skPáči sa ti tento návod?
Fejsbukni
Ohviezdičkuj, ako veľmi sa ti páči... Hlasovali 3 ľudia (5,0 hviezdičiek)

Staňte sa fanúšikom nášho nového webu: 2 komentáre k návodu

Pridaj komentár:

Prihlás sa prezývkou z Varecha.sk alebo Nápady.Pravda.sk:Nemáš registráciu na Varecha.sk alebo Nápady.Pravda.sk? Registrácia

Každodenný
súhrn receptov »
Tento návod VytlačiťDaj na FacebookPošli mailomDo mobiluDo mobiluUpozorni admina
QRCode - ak máte v telefóne čítačku QR kódovNápad do mobilu:
Skrátená linka do SMS-ky alebo na nadiktovanie do telefónu:

Mohlo by vás zaujímať: