Recy venček na dvere

Recy venček na dvere

Mám rada ak veci opäť nájdu ešte využitie a tak som sa rozhodla Vám ponúknuť postup na jednoduchú ozdobu za babku a základ tvoria úplne obyčajne papierové ruličky z toaletneho papiera:-)

Postup práce

Najskôr si nazbierame potrebné množstvo papierových ruličiek, množstvo závisí od požadovanej veľkosti, ktorú chceme docieliť:-)

Papierové ruličky v strede stlačíme a troška sploštime. Nasriháme na 1 cm široké pásiky, respektíve kolieska - také slzičky.

Najskôr si nastrihané kúsky ku sebe prikladáme a pomaly začneme tvoriť vzor aký sa nám páči:-) ja som zvolila kvietky. Keď som bola spokojná s výsledkom začala som jednotlivé časti spolu lepiť tavnou pištoľou. Kľudne môžete použiť aj lepidlo a zaistiť to štipcom kým nezaschne.

Takto si jednoducho vytvoríme venček požadovanej veľkosti a tvaru. V tejto fáze už len ozdobíme podľa vlastnej fantázie. Ja som na spodnú časť ešte nalepila tavnou pištoľou kúsok šifónu a hotovo:-)

Pripevnime na dvere... Ja som použila maliarsku pásku, ktorú nieje vidieť vďaka šifonu:-) a tu je môj výsledok...
Recy venček na dvere - obrázok 5Páči sa ti tento návod?
Fejsbukni
Ohviezdičkuj, ako veľmi sa ti páči... Hlasovalo 11 ľudí (4,6 hviezdičiek)

Staňte sa fanúšikom nášho nového webu:

Pridaj komentár:

Prihlás sa prezývkou z Varecha.sk alebo Nápady.Pravda.sk:Nemáš registráciu na Varecha.sk alebo Nápady.Pravda.sk? Registrácia

Každodenný
súhrn receptov »
Tento návod VytlačiťDaj na FacebookPošli mailomDo mobiluDo mobiluUpozorni admina
QRCode - ak máte v telefóne čítačku QR kódovNápad do mobilu:
Skrátená linka do SMS-ky alebo na nadiktovanie do telefónu:

Mohlo by vás zaujímať: