Renovácia steny

Renovácia steny
Foto: olinecka

Mala som doma dcéru z Nemecka, dali sme hlavy dokopy a nápad, bol na svete.

BIRDZ TV

Postup práce

Stenu zoškriabeme od maľby natrieme penetrakom a necháme aspoň 8 hodin schnuť.
Renovácia steny - obrázok 1

Začiatok práce je zospodu .Lepidlo rozmiešame s trochou vody a nanesieme na stenu zubkovanou keľňou.Obklad si ukladame podľa vzoru.Necháme zaschnuť a potom sa tešíme z parádneho výsledku.

My sme z dcérou riadili ,manžel nám pekne vynovil chodbu,ktorá nás teší.Keďže nám ostal nejaký obklad tak sme si upravili jedenu časť v kuchyni.Boli tam niekedy kachle,ostal komin a tak sme ho obložili .Nechám na Vaše posúdenie!!!
Renovácia steny - obrázok 3Páči sa ti tento návod?
Fejsbukni
Ohviezdičkuj, ako veľmi sa ti páči... Hlasovalo 11 ľudí (3,5 hviezdičiek)

Staňte sa fanúšikom nášho nového webu: 8 komentárov k návodu
 • mirop, 8. augusta 2015 o 20:55
  A napad je v com? zajdeme do hobbymarketu, kupime obklad urceny na steny a oblozime stenu? mam podobny... mame vykachlickovanu kupelnu...


 • olinecka, 9. augusta 2015 o 06:33
  @mirop ,pozdravujem nápad je v tom ,že aj stena v chodbe,obývačke predsieni nemusi byť ,len vymaľovana.Ináč prajem,krásny dníkk!!!!!


 • aroooo, 9. augusta 2015 o 09:59
  len by som sa chcela spýtať, ten obklad je z polystyrénu či sádry? S polystyrénom som sa stretla, chcela som niečo podobné do c hodby, len som od toho upustila z dôvodu ľahkej tvorby preliačín. Čo cca stál ten asi sádrový na stenu?


 • olinecka, 9. augusta 2015 o 10:33
  @aroooo ,na stene je sadrový1m štvorcovy stal 22,00eur,boli aj drahšie,ale nám presvetlil tento bielo-bežovy má v sebe bežove pasiky.Výborne sa s nim pracuje manžel keď potreboval odrezať dá sa jemnou pilkou .Je ľahky a dobré sa bude udržiavať.Som rada ,že sa to urobilo zvýraznil sa vchod a predsieň je,akoby nova.Odporučam,pekný dník!!!


 • marcel83, 11. augusta 2015 o 08:35
  Čo je zúbkovaná kelňa? čo je kelňa viem, aj čo je plechové zubaté murárske hladidlo (gletovačka).


 • olinecka, 11. augusta 2015 o 12:42
  @marcel ,no tak ta kelňa zubkovana je murarske hladidlo si chlap máš lepší prehľad v pomenovani,krásny deň pozdravujem!!!!


 • mamimna, 12. augusta 2015 o 16:40
  @oline čka, vyzerá to tak, že každý, čo s najlepším úmyslom zverejní svoj nápad, musí rátať s nepríjemnou kritikou. Ja Tvoj nápad oceňujem a chce sa len opýtať, ako sa ten materiál udržiava? Možno niečo podobného urobíme aj v našej predsieni, lenže u nás sa neskutočne práši, keďže bývame pri hlavnej ceste, preto ma zaujíma naviac tá údržba.


 • olinecka, 13. augusta 2015 o 15:16
  @mamimna ,pozdravujem tak udržba?ako keď utierame prach prejsť handrou,alebo na paličke prachovka taká strapatá dá sa kúpiť v domácich potrebách za 1,50eúr.Kritiku prijímam ,ale žena nevie odborné nazvy v stavebníctve!!!Krásny dník!!!Pridaj komentár:

Prihlás sa prezývkou z Varecha.sk alebo Nápady.Pravda.sk:Nemáš registráciu na Varecha.sk alebo Nápady.Pravda.sk? Registrácia

Mohlo by vás zaujímať na Pravda.sk: