Kinder Minion

Kinder Minion
Foto: mcmuffin

Mám tohoto mimoňa veľmi rada, poslúži mi na solenie jedál, môže slúžiť ako ozdoba atď.... Môže vám uchovať nejaké trblietky, drahokamy, bižutériu...

Materiál

700
minút
príprava

Postup práce

Zoberieme si naše Kinder vajíčko a zoberieme si zatiaľ z neho len ten žltý darček (hračku v ňom nepotrebujeme). Odstránime hračku a pokračujeme ďalej. Zoberieme si špáradlo alebo skrutkovač a z oblej strany urobíme sedem dierok.
Kinder Minion - obrázok 1

Ideme robiť nohavice, netreba vám robiť aj traky ako mám ja. Sú vám zbytočné. Pri nohaviciach si môžete pomôcť lepiacou páskou (aby to bolo rovné). Silnomodrým lakom na nehty môžete dokončiť prišitú kapsičku (detaily robíme špáradlom).

Môžme dokončiť oko alebo dve oči (tiež špáradlom). A ako? Zoberiete si biely lak na nehty a urobíte biely vyplnený kruh, pridáte čiernu guličku do toho a okolo toho všetkého môžete pridať silnomodrú kružnicu, šedú a zase silnomodrú a má okuliare. Teraz len gumičku, ktorá mu ich bude držať urobíte to tak že urobíte čierny pasik okolo jeho hlavy a je hotovo!mIba malý úsmev a tadaaa MINION je na svete! Na kapsičku stačí napísať začiatočné písmeno obsahu MINIONA a nielen na kapsičku môžete mu prilakovať aj vizitku z jeho menom a čo obsahuje, kde pracuje atď....Páči sa ti tento návod?
Fejsbukni
Ohviezdičkuj, ako veľmi sa ti páči... Hlasoval 1 človek (3,0 hviezdičiek)

Staňte sa fanúšikom nášho nového webu:

Pridaj komentár:

Prihlás sa prezývkou z Varecha.sk alebo Nápady.Pravda.sk:Nemáš registráciu na Varecha.sk alebo Nápady.Pravda.sk? Registrácia

Každodenný
súhrn receptov »
Tento návod VytlačiťDaj na FacebookPošli mailomDo mobiluDo mobiluUpozorni admina
QRCode - ak máte v telefóne čítačku QR kódovNápad do mobilu:
Skrátená linka do SMS-ky alebo na nadiktovanie do telefónu:

Mohlo by vás zaujímať: